Člen skupiny ENETIQA

Chytrá ulice – lokalita Kylešovice

Chytrá energie pro lokalitu Kylešovice je součástí širší technologické Vize chytrý dům, která přináší elektřinu přímo z vaší čtvrti, s garancí výhodné ceny a přehledem aktuální spotřeby.

vize-chytry-dum-ikony-popis
OPATHERM a.s. tak vychází vstříc požadavkům zákazníků, kterým usnadňuje každodenní práci pomocí technologických inovací. Připravuje projekty zaměřené na modernizaci a energetické úspory. Projekt „Chytrá ulice – lokalita Kylešovice“ je jedním z nich.

Zásobování elektřinou nabízí společnost OPATHERM a.s. nově svým stávajícím odběratelům tepla v okolí kotelny v ulici U Hřiště z kogenerační jednotky:

  • Bílovecká 933/64 a 943/66, Kylešovice, 747 06 Opava;
  • Gudrichova 938/91, Kylešovice, 747 06 Opava;
  • 17. listopadu 944/24, 945/26, 946/28, 937/35 a 942/37, Kylešovice, 747 06 Opava.

Chytrá elektřina od společnosti OPATHERM a.s. je řešení, které je zároveň platformou pro další inovativní technologie v oblasti energetiky, a zákazníci je mohou díky společnosti OPATHERM a.s. využívat – např. možnost sledování spotřeby a její řízení pomocí tarifních pásem, skladování elektřiny z fotovoltaického panelu a další inovativní koncepty.

Místní výroba elektřiny v kogenerační jednotce a dodávka elektřiny odběratelům v přilehlém okolí výrobny přes lokální distribuční soustavu snižuje náklady na výrobu a distribuci. Společnost OPATHERM a.s., tak může garantovat velmi atraktivní konečnou cenu, která bude vždy patřit mezi tři nejnižší na trhu.

Výroba elektřiny ze zemního plynu kogeneračním způsobem je moderní metoda podporovaná jak českým státem, tak EU, která je šetrná vůči životnímu prostředí a nemá žádné negativní dopady na své bezprostřední okolí. OPATHERM vyrábí elektřinu a teplo v kogeneračních jednotkách již od roku 2010.

Díky kogenerační výrobě každoročně šetří více jak 20 % primárního paliva a významně snižuje emise znečišťujících látek v okolí, především CO2 a SO2.

 

Odstávka

V současné době neprobíhá žádná odstávka.

Jak se k nám dostanete?

imgMap_opatherm